Gdzie w Warszawie zorganizować firmowy event z klimatem?

organizacja eventów firmowych Warszawa

Wiele firm, szczególnie w większych miastach zaczęło stawiać na integrację wśród pracowników. Stawia się dobrą atmosferę i lubiącą się grupę ludzi jako dobro największe. Wspólne spotkanie rozpoczynające weekend, event firmowy czy nawet szkolenie coraz częściej przenoszone jest poza miejsce pracy, tak by klimat był mniej oficjalny, a pracownicy mogli nawiązać między sobą bliższe relacje. Gdzie więc w Warszawie możemy zorganizować z powodzeniem takie spotkanie?

1. Club Mirage

Jest to jeden z najstarszych i klimatycznych clubów w stolicy. Znajduje się w samym sercu Warszawy, na Placu Defilad. Club Mirage został zaprojektowany przez doświadczonych architektów, którzy swoje doświadczenie zdobywali w Stanach Zjednoczonych, Berlinie czy Londynie. Centralnym punktem jest luminescencyjny parkiet i oczywiście kultowa fontanna, która była przedstawiana w epoce PRL-u jako wzór luksusu, z kolei teraz jest już w formie historycznej, klimatycznej. Osoby będące na parkiecie mogą przenieść się w klimat wielu kultowych filmów, które były nagrywane właśnie w tym miejscu. Club Mirage specjalizuje się w organizacji wszelkich bankietów, przyjęć okolicznościowych i oczywiście imprez zamkniętych, co idealnie wpisuje się w źródło poszukiwań wielu firm. Więcej na temat Club Mirage mogą Państwo znaleźć na ich oficjalnej stronie organizacja eventów firmowych Warszawa.

2. Szarotka

Miejsce z historią na mapie Warszawy. Niegdyś produkowano tam nadajniki radiowe i telewizyjne, które eksportowano do całej Europy. Niestety, kiedy fabryka upadła budynek popadał w ruinę. Na szczęście w odpowiednim czasie Fortem Mokotów zainteresowała się grupa ludzi, która stworzyła jedno z najjaśniejszych punktów w okolicy. Szarotka znajduje się we wspomnianym Forcie Mokotów przy ulicy Racławickiej 99 i wyróżnia się bardzo jasnym i przestronnym wnętrzem, które posiada dwa niezależne wejścia. Powierzchnia dla gości to 270 metrów kwadratowych i 42 metry kwadratowe antresoli. Dużego uroku dodaje ogromna zielona przestrzeń wokół budynku o powierzchni aż 4,5 hektara. W Szarotce można zorganizować wszelkie imprezy prywatne, przyjęcia weselne, urodzinowe, konferencje, imprezy firmowe, w tym integracyjne czy wigilijne.

3. Forteca Kręgliccy

Kolejne niesamowicie klimatyczne i historyczne miejsce na mapie stolicy. Fortec znajduje się przy ul. Zakroczymskiej 12. Jest to budowla sięgająca XIX-wieku, jest otoczona fosą, a wejście prowadzące przez most dodaje niesamowitego klimatu. Forteca Kręgliccy jest częścią warszawskiej Cytadeli. Została zaprojektowana przez francuskiego fortyfikatora Marca Montalamberta. Niegdyś trzykondygnacyjna wieża artyleryjska dziś służy do organizacji wszelkich spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, wesel czy konferencji. Co ciekawe, w fortecy odbywają się również ceremonie nie tylko weselne, ale i ślubne. Powierzchnia dla gości jest wręcz ogromna, ma aż 400 metrów kwadratowych, a centralna sala jest okrągła o średnicy 24 metrów. Duży plus należy dać również kuchni. Dania z kuchni włoskiej, francuskiej, meksykańskiej, hiszpańskiej i oczywiście polskiej są w Fortecy Kręgliccy na porządku dziennym.

4. Reduta Banku Polskiego

Następne z miejsc, które ma swoją bogatą historię. Na początku, w XVIII wieku służyła jako mennica króla Polski Stanisława Augusta Poniatowskiego. Reduta Banku Polskiego została zaprojektowana przez profesora Leontija Nikołajewicza Benois – ówczesnego rektora Akademii Sztuk Pięknych w Petersburgu. Następnie służyła jako Polska Krajowa Kasa Pożyczkowa, potem siedziba Banku Polskiego, z kolei w czasie wojny jako Bank Emisyjny. W sierpniu 1944 roku budynek został zbombardowany, a dokładnej renowacji został poddany dopiero w 1993 roku. Obecnie Reduta ma swój industrialny klimat, który przyciąga wielu gości. Na aż czterech poziomach dla gości rozdysponowano 1300 metrów kwadratowych powierzchni, z kolei w piwnicy znajduje się restauracja „Skarbiec” oraz Sala Malinowa. Jak w poprzednich przypadkach, również w Reducie Banku Polskiego możemy zorganizować wszelkie eventy, spotkania, konferencje, wystawy czy bankiety.

5. Samo Centrum Wszechświata

Miejsce nieco inne niż wszystkie powyższe, ale również historyczne. Niegdyś mieściło się tam kino i fabryka wyrobów metalowych, a dziś mamy do dyspozycji nowoczesny i ekskluzywny lokal. Samo Centrum Wszechświata znajduje się przy ulicy Chłodnej 29, w historycznej części Woli. Ogromna przestrzeń blisko 1000 metrów kwadratowych może zrobić wrażenie. Bardzo wysokie i jasne pomieszczenia potęgują to wrażenie. Właściciele ponadto starali się zachować klimat historyczny i połączyli go z nowoczesnością. Na miejscu znajduje się kawiarnia, która jest do dyspozycji gości. W Samym Centrum Wszechświata możemy zorganizować wszelkie eventy, spotkania, konferencje, wykłady czy imprezy okolicznościowe i integracyjne. Co ciekawe, na miejscu jest również sala taneczna, siłownia i strefa beauty, dzięki czemu możemy ją wykorzystać również do niecodziennych eventów. Aranżację wnętrza możemy oglądać w wielu telewizyjnych produkcjach i na okładkach gazet bowiem często jest to miejsce sesji fotograficznych. Lokal reklamuje się organizacją wieczorów panieńskich i kawalerskich ze scenariuszem oraz „niestandardowych” wesel z wyjątkowymi pomysłami.

Grudzień 11th, 2018 przez